Глаузер Фридрих «Вахмістр Штудер»

Отправка книг 1Фолио в течение 7 дней

Вахмістр Штудер
30 грн.
Автор: Глаузер Фридрих

Издательство: 1Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 192
ISBN-код: 178-966-03-7021-0
Серия: Майстри

Что еще почитать

Зелений Генріх

Келлер Готфрид

Зелений Генріх
Подробнее...
Мартін Заландер

Келлер Гари

Мартін Заландер
Подробнее...
Чаювання трьох літніх дам

Глаузер Фридрих

Чаювання трьох літніх дам
Подробнее...
Облуда. Трилогія Сосни. Книга 2

Крауч Блейк

Облуда. Трилогія Сосни. Книга 2
Подробнее...
Купить

Описание

Фрідріх Ґлаузер (1896—1938) — відомий швейцарський письменник. Набув слави майстра кримінального роману, отож недарма його прозвали «швейцарським Сіменоном». Ф. Ґлаузер прожив хоч і недовге, але бурхливе життя. Письменник встиг побувати і у війську, і у в’язниці, і в психлікарні. Можливо, такий перебіг подій і став йому в нагоді при написанні двох автобіографічних творів — «В пітьмі» та «Людина в сутінках», а також великого роману про легіонерів «Гуррама». Окрім цих творів, його перу належать п’ять детективних романів: «Чаювання трьох літніх дам», «Вахмістр Штудер», «Температурний листок», «Китаєць», «Крок і компанія». Майже всі вони пов’язані образом вахмістра Штудера — блискучого слідчого, дивака і мрійника, який нагадує скоріше приватного детектива, ніж поліціянта.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.