Гузеева Наталья «23 образи Петрика П"яточкина»

Отправка книг Махаон в течение 7 дней

23 образи Петрика П"яточкина
Автор: Гузеева Наталья

Издательство: Махаон
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 154
ISBN-код: 978-966-421-219-6

Что еще почитать

Машина для здіснення бажань

Маар Пауль

Машина для здіснення бажань
Подробнее...
Суботик у небезпеці

Маар Пауль

Суботик у небезпеці
Подробнее...
Королівство

Пагутяк Галина

Королівство
Подробнее...
Русалонька із 7-В

Павленко Марина

Русалонька із 7-В
Подробнее...
Недоступна

Описание

Колись, дуже давно, Петрик П'яточкін рахував слоненят. Я трохи допомагала йому, адже він був іще маленький. Але це було давно. Тепер він виріс. І разом з ним виросли його образи. Чи знаєш ти тих, хто вміє ображатись? Більше від усіх? Справді? Отже, ти схожий із Петриком, його ж бо образи перенесли аж у Гумову країну, в які не лише м'яч і шини гумові, ба навіть квіти і їжа!

Щоб урятуватися з тієї країни, та ще й друзів вивести, Петрикові знадобилась і спритність, і винахідливість, і сміливість, і неймовірна фантазія. Зізнаюся, з фантазією я йому трохи допомогла. А загалом його пригоди так мене вразили, що я записала їх для вас. Ваша Наталя, мама Петрика П’яточкіна. Цю книжку виготовлено на якісному книжковому папері, який знижує контрастність і полегшує читання.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.