Матюшкина Катя «Ага, упіймався!»

Отправка книг Махаон в течение 7 дней

Ага, упіймався!
Автор: Матюшкина Катя

Издательство: Махаон
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2013
Количество страниц: 192
ISBN-код: 978-611-526-005-8

Что еще почитать

У-гу-гу, страшно!

Матюшкина Катя

У-гу-гу, страшно!
Подробнее...
Від Миколая до Різдва

Кирпа Галина

Від Миколая до Різдва
Подробнее...
Снумрики. Чарівний гудзик

Матюшкина Катя

Снумрики. Чарівний гудзик
Подробнее...
Мері Поппінс від А до Я

Треверс Пмела Линдон

Мері Поппінс від А до Я
Подробнее...
Недоступна

Описание

Дощового вечора відомі детективи пес Фу-Фу і кіт Киць-Киць сиділи в детективному Бюро розслі­дувань, сторожко прислухаючись до гуркоту грому, і на щось чекали... Водночас із ударом грому двері розчахнулися і на поріг запурхнула скуйовджена птаха — відома віщунка Кука. Кука заввиграшки віщувала майбутнє іншим, а що вона сама стане жертвою злочину і гадки не мала! Слідчі, озброївшись головним доказом — фотографією злочинця — розпочинають нове розслі­дування. «...Не пускайте в оселю незваних звірів пізно ввечері. Не пускайте в будинок незваних звірів, коли надворі шаленіє гроза. Буде лихо! Цікаві коти, будьте на сторожі — не прики­дайтеся зозулями і не пхайте свого носа куди не слід. Без носа залишитеся. Усі-усі-усі в лісі, остерігайтеся стрибучих кроликів. Кролики стрибають туди і сюди, від цих кроликів лише безлад і лихо! Увага! Якщо у вас у замку є підземний хід, стежте, аби туди не проник підступний Щуряк. Утримуйте Щуряка за ґратами, і вам усміхнеть­ся удача. Хто повірить Кроликові, нібито він син зозулі, не почує від зозулі жодного доброго слова. Точ­нішого за це віщування не було і не буде».

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.