Щерба Наталья «Часова битва»

Отправка книг Школа в течение 7 дней

Часова битва
113 грн.
Автор: Щерба Наталья

Издательство: Школа
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 448
ISBN-код: 978-966-429-290-7
Серия: Часодii

Что еще почитать

Часограма

Щерба Наталья

Часограма
Подробнее...
Часовий ключ

Щерба Наталья

Часовий ключ
Подробнее...
Часове серце

Щерба Наталья

Часове серце
Подробнее...
Часове ім'я

Щерба Наталья

Часове ім'я
Подробнее...
Купить

Описание

У шостій, завершальній, книзі циклу "Часодії" на Василину й Феша чекають неймовірні випробування. Наближається фатальна мить — вирішальна битва за трон Часу. Зодче Коло збентежене: Василина Огнєва стала ученицею Астрагора, запеклого ворога всіх ефларських часівників, Феш Драгоцій безслідно зник, і невідомо, що очікує ключників у майбутньому. І тільки Астрагор упевнений у своїй долі та стрімко прямує до найголовнішої мети, залучаючи союзників і розбиваючи ворогів. Чи вдасться Василині врятувати свого друга? Яка доля судилася її батькові, Нортону Огнєву? Ким же насправді є Родіон Хардіус і які ще таємниці зберігає Розколотий замок? В останній книзі часодійної історії розкриються всі найважливіші секрети і ми нарешті дізнаємося, на чиєму боці сам Час!

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.