Линдгрен Астрид «Детектив Блюмквіст здобуває славу»

Отправка книг Махаон в течение 7 дней

Детектив Блюмквіст здобуває славу
Автор: Линдгрен Астрид

Издательство: Махаон
Вес: 420.00г
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 176
ISBN-код: 978-617-7200-53-5

Что еще почитать

Эмиль и малышка Ида

Линдгрен Астрид

Эмиль и малышка Ида
Подробнее...
Кати в Америке

Линдгрен Астрид

Кати в Америке
Подробнее...
На острове Сальткрока

Линдгрен Астрид

На острове Сальткрока
Подробнее...
Пеппі Довгапанчоха (зелена)

Линдгрен Астрид

Пеппі Довгапанчоха (зелена)
Подробнее...
Недоступна

Описание

Трилогія про Калле Блюмквіста справжній дитячий детектив. Видатна дитяча письменниця Астрід Ліндґрен написала справжній шедевр, який несе радість уже декільком поколінням юних читачів і їхнім — колись юним — батькам. У першій книжці трилогії відбувається знайомство з головним героєм, який мріє про кар’єру знаменитого детектива, про те, як ловитиме злочинців і розплутуватиме найкарколомніші справи. Та є одна заковика: Калле живе в маленькому спокійному містечку, де найстрашніший злочин — коли п’яничка Фредрік цупить із ризниці якусь там жменю монет. Та от до міста навідався таємничий незнайомець, який неприємно насвистує, «полює» за новинами в газеті та носить у кишені відмикачку... Дядько Еймар, а саме так звати того незнайомця викликає в Калле підозру, і детектив-початківець береться до розслідування...

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.