Крюкова Тамара «Дім догори дригом»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Дім догори дригом
Автор: Крюкова Тамара

Издательство: Ранок
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 132
ISBN-код: 9786115402243

Что еще почитать

Кіберкоманда "Смайлик"

Ходос Светлана

Кіберкоманда "Смайлик"
Подробнее...
Михайлик-поспішайлик

Мазур Яна

Михайлик-поспішайлик
Подробнее...
Дванадцять казок про Машу і Тюпу

Столий И.

Дванадцять казок про Машу і Тюпу
Подробнее...
Маленький принц

Сент-Экзюпери Антуан де

Маленький принц
Подробнее...
Недоступна

Описание

Казки живуть поряд з нами таріють, щоб їх побачили і розповіли так само легко, захоплююче, з доброю усмішкою, як розповідає їх нам казкарка Тамара Крюкова. У казках Тамари Крюкової — поруч старі та нові герої, звичайні хлопці і дівчата та небачені істоти; чарівництво стає реальним, а реальність виблискує чарівними іскрами. Казкова повість "Дім догори дригом" наповнена світлом, гумором і мудрим смутком. Познайомте свою дитину з цієї захоплюючої книгою, і вона неодмінно стане однією з його найулюбленіших. Адже в ній є все: пригоди, веселощі, прокази, любов і, звичайно ж, дружба! У добру путь, читач, назустріч веселим пригодам! Видавництво "Ранок" дарує маленьким читачам не просто книгу, а чарівний світ, повний дивних пригод і незвичайних персонажів, які залишаться в пам'яті на все життя.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.