Стрековська-Заремба М. «Філіпек і шалені канікули»

Отправка книг Школа в течение 7 дней

Філіпек і шалені канікули
57 грн.
Автор: Стрековська-Заремба М.

Издательство: Школа
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 160
ISBN-код: 978-966-429-394-2

Что еще почитать

Філіпек і компанія

Стрековская-Заремба Малгожата

Філіпек і компанія
Подробнее...
Філіпек і дівчатка

Стрековская-Заремба Малгожата

Філіпек і дівчатка
Подробнее...
Зачіпки детектива

Касдепке Гжегож

Зачіпки детектива
Подробнее...
Детектив Нишпорка

Касдепке Гжегож

Детектив Нишпорка
Подробнее...
Купить

Описание

Кумедні історії про веселого бешкетника Філіпека та його друзів розсмішать як дітей, так і дорослих. Вони побачать світ його очима — очима «дуже чемної, розважливої та розумної не на свої роки дитини», як він каже про себе.

Створила цього чудового персонажа польська письменниця Малгожата Стрековська-Заремба. Її родзинка — здатність у яскравій манері та з витонченим гумором розкривати злободенні теми, цікаві дітлахам, та навіть змушувати батьків переосмислювати власну поведінку. Серед характерних рис її творів можна відзначити відсутність нав’язливого наставництва, бачення складного світу дорослих здивованими дитячими очима і пізнання його звивистої логіки в пошуках відповідей на, здавалося б, наївні запитання. Книги Малгожати Стрековської-Заремби — це коктейль концентрованого оптимізму, щирої дитячої безпосередності та невимушеної серйозності, який хочеться куштувати знову і знову.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.