Крюкова Тамара «Гордівниця»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Гордівниця
Автор: Крюкова Тамара

Издательство: Ранок
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2013
Количество страниц: 400
ISBN-код: 9786170908216

Что еще почитать

Зоряний лицар

Крюкова Тамара

Зоряний лицар
Подробнее...
Гордячка

Крюкова Тамара

Гордячка
Подробнее...
Лунный рыцарь

Крюкова Тамара

Лунный рыцарь
Подробнее...
Кубок чародея

Крюкова Тамара

Кубок чародея
Подробнее...
Недоступна

Описание

"Гордівниця" — гостросюжетний роман, на сторінках якого оживають легенди. Кинувши виклик долі, героїня книг Злата пізнає таємниці Всесвіту. Хто побудував Повітряний Замок, і про що так сумно співає еолові арфа? Як з'явилося плем'я кентаврів, і чому зірки Вега і Альтаїр так рідко зустрічаються на небосхилі? Але ніхто не дасть їй відповіді на головне питання: як, перепливши річку забуття Лету, знову повернутися у світ живих. "Закляття гномів" — це цікава казка з захоплюючим сюжетом, де Ви знову зустрінетеся з головною героїнею "Гордівниці" — красунею Златою, яка на цей раз попадає в астральний світ у пошуках відповідей на загадки Всесвіту. Якщо Ви прочитаєте цю казку разом із дитиною, Ви і самі отримаєте величезне задоволення і по-новому поглянете на чарівну частину власного дитинства.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.