Климов А. «Ігри світу»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Ігри світу
Автор: Климов А.

Издательство: Ранок
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2013
Количество страниц: 256
ISBN-код: 9789660855564

Что еще почитать

Открытый космос

Стадник Александр

Открытый космос
Подробнее...
Світ алхімії

Леонтьeв Дмитро

Світ алхімії
Подробнее...
Відкритий космос

Стадник Александр

Відкритий космос
Подробнее...
Визначні місця світу

Стадник Александр

Визначні місця світу
Подробнее...
Недоступна

Описание

Будь-яка гра має певну дуже важливу для життя властивість, прихований зміст. Одні вважають, що гра дає вихід надлишковій енергії. Інші бачать в іграх щось на кшталт тренування або розвиток необхідних умінь і навичок. Але чому такими важливими для нас є ігри й чому вони відіграють таку важливу роль? Чому малюк, який грається у м'яча, верещить від захвату, чому гравець у покер забуває про все на світі, чому шахіст усього за одну партію проживає ціле життя, сповнене драматизму та пригод, чому шаленіють юрби фанатів на трибунах стадіонів? Звідки взагалі взялася гра з її напруженням, радістю, веселощами, з її жартами та забавою? Про все це, а також про сотні найрізноманітніших ігор, у які грають люди, — від античних змагань із сили та спритності до супер- сучасних комп'ютерних стратегій і віртуальних інтелектуальних ігор — і піде мова в нашій книзі.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.