Мартино Сьюзан «Інфографіка для дітей»

Отправка книг Pelican в течение 7 дней

Скидка при заказе - Скидка на товар Інфографіка для дітей
85 грн.
Автор: Мартино Сьюзан

Издательство: Pelican
Переплет: Мягкая обложка
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 48
ISBN-код: 978-617-690-160-0
Серия: Наглядно

Что еще почитать

Перші 100 тварин

Сборник

Перші 100 тварин
Подробнее...
Перші 100 слів

Сборник

Перші 100 слів
Подробнее...
Перші 100 машин

Сборник

Перші 100 машин
Подробнее...
Золотий павучок

Малкович Иван

Золотий павучок
Подробнее...
Купить

Описание

Інфографіка для дітей" - це дивовижна книжка про все на світі для найменших, де інформація представлена у графічній формі. Тож на сторінках цього видання на маленьких читачів чекають кольорові малюнки й зображення, цікаві факти, приголомшуючі цифри, а інколи й справжні оповіді, подані легкою і зрозумілою мовою. Завдяки порівнянням та поясненням до кожної теми дитина легко засвоїть матеріал, тим більше що тематика викличе захоплення навіть у дорослого. Тут міститься інформація про флору та фауну, тіло людини, цікавинки про тварин, планети й континенти, найвідоміші споруди й навіть погодні "хитрощі". А супроводжується інформація додатковими завданнями, що допоможуть хлопчикам та дівчаткам запам'ятати матеріал, а також розвинути увагу та фантазію. Цілий світ, втілений в одній книжці, - це справжній подарунок для маленьких інтелектуалів!

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.