Мартино Сьюзан «Інфографіка для дітей»

Отправка книг Pelican в течение 7 дней

Скидка при заказе - Скидка на товар Інфографіка для дітей
85 грн.
Автор: Мартино Сьюзан

Издательство: Pelican
Переплет: Мягкая обложка
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 48
ISBN-код: 978-617-690-160-0
Серия: Наглядно

Что еще почитать

Маленький принц

Сент-Экзюпери Антуан де

Маленький принц
Подробнее...
Маленький принц

Сент-Экзюпери Антуан де

Маленький принц
Подробнее...
Поліанна

Портер Элинор

Поліанна
Подробнее...
Українські казки

Сказки

Українські казки
Подробнее...
Купить

Описание

Інфографіка для дітей" - це дивовижна книжка про все на світі для найменших, де інформація представлена у графічній формі. Тож на сторінках цього видання на маленьких читачів чекають кольорові малюнки й зображення, цікаві факти, приголомшуючі цифри, а інколи й справжні оповіді, подані легкою і зрозумілою мовою. Завдяки порівнянням та поясненням до кожної теми дитина легко засвоїть матеріал, тим більше що тематика викличе захоплення навіть у дорослого. Тут міститься інформація про флору та фауну, тіло людини, цікавинки про тварин, планети й континенти, найвідоміші споруди й навіть погодні "хитрощі". А супроводжується інформація додатковими завданнями, що допоможуть хлопчикам та дівчаткам запам'ятати матеріал, а також розвинути увагу та фантазію. Цілий світ, втілений в одній книжці, - це справжній подарунок для маленьких інтелектуалів!

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.