Корчак Януш «Мацюсеві пригоди»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Мацюсеві пригоди
61 грн.
Автор: Корчак Януш

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 448
ISBN-код: 978-966-03-6992-4

Что еще почитать

Українська поезія дітям

Красовицкий Александр

Українська поезія дітям
Подробнее...
Черная курица. Городок в табакерке

Погорельский Антоний

Черная курица. Городок в ...
Подробнее...
Портрет Дориана Грея

Уайльд Оскар

Портрет Дориана Грея
Подробнее...
Золотий горнець. Малюк Цахес

Гофман Эрнст Теодор Амадей

Золотий горнець. Малюк Цахес
Подробнее...
Купить

Описание

Януш Корчак (справжнє ім’я Генрик Ґольдшмідт, 1878 або 1879—1942) — всесвітньо відомий польський педагог-новатор, лікар, письменник, автор праць з теорії і практики виховання, громадський діяч, зачинатель діяльності на захист прав дитини і повної рівноправності дітей. Мав змогу вийти живим з Варшавського гетто, але відмовився і загинув разом із своїми вихованцями у гітлерівському таборі смерті у Треблінці. «Мацюсеві пригоди» вважають однією з найважливіших книжок дитячої літератури ХХ століття. Ця історія про маленького хлопчика Мацюся, який після смерті батька-короля посів трон і став королем Матіушем Першим, безумовно, казка, і дуже сумна казка, але водночас вона дуже справжня й правдива. І в ній зовсім не по-казковому, але в той же час просто і дохідливо розповідається про стосунки дітей зі світом дорослих, про державний устрій, про причини світових воєн і різних заворушень, про мудре державне управління, а ще про вірність та зраду друзів і про відповідальність за власні рішення. Ця книжка виходила друком й раніше, але з великими купюрами. Тепер ми маємо повну версію «Мацюсевих пригод».

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.