Витчер Муни «Ніна і сила Абсинтіуму»

Отправка книг Махаон в течение 7 дней

Ніна і сила Абсинтіуму
74 грн.
Автор: Витчер Муни

Издательство: Махаон
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 480
ISBN-код: 978-966-917-038-5
Серия: Фантастика

Что еще почитать

Ярость и рассвет

Ахдие Рене

Ярость и рассвет
Подробнее...
Чужинець на чужій землі

Хайнлайн Роберт

Чужинець на чужій землі
Подробнее...
Куджо

Кинг Стивен

Куджо
Подробнее...
Бесконечная война

Холдеман Джо

Бесконечная война
Подробнее...
Купить

Описание

Ніна Де Нобілі, мадридська школярка, внучка мага й алхіміка Михайла Мезинського, разом зі своїми друзями продовжує відновлення Золотого Числа. Це Число — 1,618 — забезпечує життя, красу й гармонію прекраної планети Ксоракс. Без нього просто не може існувати Всесвіт! У книжці «Ніна і Золоте Число» дітям вдалося врятувати дві його одиниці, вступивши в жорстоку боротьбу з кам’яними Воїнами князя Каркона — вічного ворога Ніни, який задумав будь-якою ціною знищити Ксоракс. У книжці «Ніна і сила Абсинтіуму» юна алхімічка намагається знайти цифру 6 Золотого Числа. Чи вдасться їй ця непроста місія? Адже ж Каркон не дрімає, всі сили Зла стоять на його боці! Та Ніна, відважна, добра серцем дівчинка, не відає страху і без роздумів вступає на шлях боротьби.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.