Конопленко Инна «Пазл-енциклопедия: Людина»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Пазл-енциклопедия: Людина
48 грн.
Автор: Конопленко Инна

Издательство: Ранок
Переплет: Скоба
Год выпуска:
Количество страниц:
ISBN-код: 9789667482121

Что еще почитать

Пазл-енциклопедия: Тварини

Конопленко Инна

Пазл-енциклопедия: Тварини
Подробнее...
Ее последний герой

Метлицкая Мария

Ее последний герой
Подробнее...
Вампир из Мексики

Веркин Эдуард

Вампир из Мексики
Подробнее...
Питер Пэн (ил. Ф. Росси)

Джеймс Барри

Питер Пэн (ил. Ф. Росси)
Подробнее...
Купить

Описание

Розвиваючі енциклопедичні пазли «Тварини» і «Людина» відрізняються від звичайних пазлів. Збирати їх потрібно від центру, кожен сегмент послідовно. Складаючи картинку тварин, дитина дізнається, які з них найшвидші, найбільші, найспритніші, найповільніші, найяскравіші та найнебезпечніші. А зібравши пазл «Людина», він зрозуміє, як влаштовано тіло людини і що потрібно робити, щоб бути здоровим. У кожному наборі - 113 пазлів і пізнавальна книжка-енциклопедія. • 113 пазлів у наборі; • Пазли зроблені з цупкого картону; • Незвичайна збірка пазлів; • Дитина не просто збирає пазли, а й читає енциклопедію. Активізується пізнавальна діяльність. • Ілюстрована книжка-енциклопедія «Незвичайні факти про людину» (32 с - 16 с рос. / 16 с укр.) в комплекті; • Картинка-зразок в середині книги.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.