Линдгрен Астрид «Пригоди Еміля з Льонеберги (зелена)»

Отправка книг Махаон в течение 7 дней

Пригоди Еміля з Льонеберги (зелена)
140 грн.
Автор: Линдгрен Астрид

Издательство: Махаон
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 248
ISBN-код: 978-966-917-066-8

Что еще почитать

Эмиль и малышка Ида

Линдгрен Астрид

Эмиль и малышка Ида
Подробнее...
Кати в Америке

Линдгрен Астрид

Кати в Америке
Подробнее...
На острове Сальткрока

Линдгрен Астрид

На острове Сальткрока
Подробнее...
Пеппі Довгапанчоха (зелена)

Линдгрен Астрид

Пеппі Довгапанчоха (зелена)
Подробнее...
Купить

Описание

Веселий хлопчик-пустун й бешкетник зі Швеції, вигаданий неповторною казкаркою Астрід Ліндгрен, вже давно став загальним улюбленцем маленьких читачів. Еміль постійно втрапляє в різні халепи через свою надмірну допитливість та вигадливість. Як можна було вилити тісто на голову батькові, підпалити капелюха поважної пасторової дружини, нагодувати домашніх тварин п’яними вишнями? Із таким героєм книги читачі не засумують

Отзывы (1)

Я і плакала і сміялася! Більше сміялася. Молодець, Емілю! Молодець Астрід Ліндгрен!. Найбільше зворушила остання історія, де Еміль став справжнім героєм! Дуже людяна книжка, дуже багато в ній уроків для батьків і тих людей, які не розуміють дітей і не відносяться до них з добротою. Книга допомогла мені передивитися своє відношення до моєї "неслухняної" доньки. Дякую Кнігінгу за хороші ціни , дякую перекладачам і видавництву Махаон за чудові книги!
Світлана 2016-09-14 17:04:11

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.