Климов А. «Світ давніх цивілізаций»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Світ давніх цивілізаций
Автор: Климов А.

Издательство: Ранок
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2010
Количество страниц: 287
ISBN-код: 9789660836877

Что еще почитать

Олимпийские игры

Кухаренко А.

Олимпийские игры
Подробнее...
Олімпійські ігри

Кухаренко А.

Олімпійські ігри
Подробнее...
Когда планета сходит с ума

Стадник Александр

Когда планета сходит с ума
Подробнее...
Коли планета божеволіє

Стадник Александр

Коли планета божеволіє
Подробнее...
Недоступна

Описание

У чому полягає сенс людського існування на Землі? Хто вони — перші представники людської раси, котрі створили піраміди, палаци, написали перші поеми на глині та папірусі? Де шукати відповіді їіа ці запитання? У наші дні про це написано чимало кнцг і створено безліч фільмів. Однак найголовніша — найбільша та найдавніша книга на землі — це сліди діяльності людей, Їхньої матеріальної культури та мистецтва. Прочитати її, пояснити "вчинки та думки наших далеких предків допомагає наука археологія, а маршрути вчених-археологів співпадають із місцями перших людських поселень і центрами великих цивілізацій давнини. Більше 3000 чудових ілюстрацій допоможуть читачеві поринути в загадковий і таємничий світ минулого. Книга розрахована на широке коло читачів і стане додатковим джерелом знань дри вивченні шкільного курсу всесвітньої історії.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.