Міхаліцина Катерина «Хто росте у парку»

Отправка книг 1Видавництво Старого Лева в течение 7 дней

Хто росте у парку
50 грн.
Автор: Міхаліцина Катерина

Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 44
ISBN-код: 178-617-679-283-3

Что еще почитать

Засинай. Прокидайся

Вдовиченко Галина

Засинай. Прокидайся
Подробнее...
Белла - балерина

Гарн Лаура Эйми

Белла - балерина
Подробнее...
Одного разу на Різдво

Гербіш Надія

Одного разу на Різдво
Подробнее...
Таємничий обід

Лукащук Христина

Таємничий обід
Подробнее...
Купить

Описание

Це невеличка історія про важливі речі: про зростання і пошук себе, про схожість і несхожість та важливість мати поряд когось, хто хоч трохи і хоч у чомусь до тебе подібний. А ще - про дерева навколо нас, повз які проходимо, та не завжди знаємо, хто це тут росте. Тому книжка стане в пригоді всім, хто хоче знати на ім'я найпоширеніші паркові дерева, навчитися розрізняти їх: у казковій ігровій формі завдяки чудовим ілюстраціям так легко запам'ятати, як вони виглядають, яка у них кора, насіння, листя, цвіт.

Маленький паросток, що виріс у парку, роззирається довкола, уважно приглядається до своїх сусідів - берези, дуба, горобини, клена, ясена, явора, каштана, тополі, верби - і шукає, чий же він. Бо бути нічийним - сумно. Бо щастя – «це знайти у цьому світі когось схожого на тебе».

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.