Петренко И. «Я+ТИ кн.1»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Я+ТИ кн.1
65 грн.
Автор: Петренко И.

Издательство: Ранок
Переплет: Интегральный переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 128
ISBN-код: 9789667472238

Что еще почитать

Парні актівіті: Я+ТЫ кн.2

Петренко И.

Парні актівіті: Я+ТЫ кн.2
Подробнее...
Парні актівіті: Я+ТЫ кн.1

Петренко И.

Парні актівіті: Я+ТЫ кн.1
Подробнее...
Я+ТИ кн.2

Петренко И.

Я+ТИ кн.2
Подробнее...
Перші 100 тварин

Сборник

Перші 100 тварин
Подробнее...
Купить

Описание

Гра, яка вчить дружити Чим зайнятися з другом, коли всі ігри вже набридли? Як скоротати час у дорозі? Як познайомитися? Запропонуй другові пограти в «Парні актівіті»! «Парні актівіті» — це блокноти, створені спеціально для двох. Ви зможете проявити різні здібності: від математичних до творчих. Деякі завдання потішать вас! Кумедні тварини та монстрики супроводжуватимуть вашу гру, підказуватимуть і допомагатимуть. На кожному звороті аркуша із завданням ви знайдете відповідь і зможете оцінити свою роботу самостійно. І пам'ятайте, головне — не перемога, а те, що ви весело і з користю провели час разом і зміцнили дружбу. Розвиток за усіма напрямками: • Математика • Логіка • Розвиток мовлення • ТворчістьУсі завдання веселі та нестандартні. У блокнотах є індивідуальні та парні завдання. Зручно грати: блокноти легко розділяються завдяки перфорації, відповіді розміщені на кожному звороті аркуша із завданням.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.