Петренко «Я+ТИ кн.2»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Я+ТИ кн.2
Автор: Петренко

Издательство: Ранок
Переплет: Интегральный переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 128
ISBN-код: 9789667472252

Что еще почитать

Я+ТИ кн.1

Петренко

Я+ТИ кн.1
Подробнее...
Рассказы Люси Синицыной

Пивоварова Ирина

Рассказы Люси Синицыной
Подробнее...
Голова профессора Шишкина

Москвина Марина

Голова профессора Шишкина
Подробнее...
Денискины рассказы

Драгунский Виктор

Денискины рассказы
Подробнее...
Недоступна

Описание

Гра, яка вчить дружити Чим зайнятися з другом, коли всі ігри вже набридли? Як скоротати час у дорозі? Як познайомитися? Запропонуй другові пограти в «Парні актівіті»! «Парні актівіті» — це блокноти, створені спеціально для двох. Ви зможете проявити різні здібності: від математичних до творчих. Деякі завдання потішать вас! Кумедні тварини та монстрики супроводжуватимуть вашу гру, підказуватимуть і допомагатимуть. На кожному звороті аркуша із завданням ви знайдете відповідь і зможете оцінити свою роботу самостійно. І пам'ятайте, головне — не перемога, а те, що ви весело і з користю провели час разом і зміцнили дружбу. Розвиток за усіма напрямками: • Математика • Логіка • Розвиток мовлення • ТворчістьУсі завдання веселі та нестандартні. У блокнотах є індивідуальні та парні завдання. Зручно грати: блокноти легко розділяються завдяки перфорації, відповіді розміщені на кожному звороті аркуша із завданням.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.