Мартучелли Данило «Латиноамериканський виклик: Соціальна згуртованість і демократія»

Комплектация книг Кальварія в течение 7 дней

Описание

У праці «Латиноамериканський виклик» бразильський і французький соціологи Бернарду Сорж і Даніло Мартучеллі подають комплексну картину сучасного стану латиноамериканських суспільств, які опинилися перед складним завданням розробки та впровадження нової моделі соціальної згуртованості в умовах докорінних трансформацій усіх сфер суспільного життя. Всупереч песимістичним оцінкам, пов’язаним із кризою традиційних колективних уз, автори виявляють нові джерела згуртованості та нового «суспільного договору» на основі індивідуалізму в позаінституційних індивідуальних ініціативах. Вузловим питанням залишається тільки те, чи здатні будуть соціальні інституції перейти від конфронтації із позаінституційними процесами до засвоєння їх досвіду. Книга відкриває широке поле для порівнянь із аналогічними процесами в Україні.Розрахована на соціологів, політологів, економістів і громадських активістів, а також на широкий загал читачів, яких цікавить розвиток сучасних суспільств.

Отзывы

Нет отзывов об этой книге.

Написать отзыв

Что еще почитать

Долі киян(1941-1943)

Малаков Д

Долі киян(1941-1943)
Подробнее
Иловайский дневник

Зиненко Роман

Иловайский дневник
Подробнее
Душа окаянна

Гнатко Д.

Душа окаянна
Подробнее
Сокровища царя Соломона

Шторм М.

Сокровища царя Соломона
Подробнее
Холодний Яр.

Горлис-Горский Юрий

Холодний Яр.
Подробнее
Четвертая республика

Ложкин Борис

Четвертая республика
Подробнее
Усi гетьмани України

Сборник

Усi гетьмани України
Подробнее
Українські визвольні змагання 1917-1921

Реент Александр

Українські визвольні змагання ...
Подробнее

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.