Исаюк Олесь «Роман Шухевич»

Отправка книг КСД в течение 7 дней

Роман Шухевич
54 грн.
Автор: Исаюк Олесь

Издательство: КСД
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 256
ISBN-код: 978-966-14-8303-2

Что еще почитать

Степан Бандера

Посивнич Николай

Степан Бандера
Подробнее...
Американський снайпер

Кайл Крис

Американський снайпер
Подробнее...
Последний кит. В северных водах

Мак-Гвайр Ян

Последний кит. В северных водах
Подробнее...
В паутине СД. Мемуары

Шелленберг Вальтер

В паутине СД. Мемуары
Подробнее...
Купить

Описание

У національній історії існує чимало видатних постатей, чиє життя тривалий час було приховане від загалу під грифом «Секретно». Власне, те саме можна сказати і про життя та діяльність на терені України керівника ОУН-УПА, видатного діяча націоналістичного руху Романа Шухевича. У ході підготовки пропонованої книги було опрацьовано значний масив документів, що дозволили до вже відомого портрета незламного борця за незалежність України додати нових штрихів до постаті Шухевича-політика, військового, бізнесмена, чоловіка, батька. Окрему увагу авторка приділила розвінчанню міфів про масштабну співпрацю та участь у каральних акціях і УПА, і Шухевича особисто. Матеріали цієї книги допоможуть краще усвідомити, ким був Роман Шухевич, заради чого він жив і заради чого загинув.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.