Бадей Сергей «Курс бойового мага»

Отправка книг Богдан в течение 7 дней

Курс бойового мага
81 грн.
Автор: Бадей Сергей

Издательство: Богдан
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 368
ISBN-код: 978-966-10-4550-6

Что еще почитать

Арлекин. Скиталец. Еретик

Корнуэлл Бернард

Арлекин. Скиталец. Еретик
Подробнее...
К западу от Эдема. Зима в Эдеме. Возвращение в Эдем

Гаррисон Гарри

К западу от Эдема. Зима в Эдеме. ...
Подробнее...
Королевский убийца

Хобб Робин

Королевский убийца
Подробнее...
Факел в ночи

Тахир Саба

Факел в ночи
Подробнее...
Купить

Описание

Шістнадцятилітній Микола Бутенко міг завше запросто підвищувати температуру долонь. От не захоче йти до школи, потримає термометр у руці… А за чотири дні до випускних іспитів, на лісовій галявині, начитавшись фентезі, несподівано утворив між долонями жовтожару палахтючу кульку й, злякавшись, відштовхнув від себе. …А далі була інша реальність. Не чужа планета, а незвіданий фантасмагоричний світ, населений тролями, вампірами, орками, ельфами, кікіморами… і, звичайно ж, людьми. А ще була Школа магії, бо в тому світі немає сучасних технологій, зате є глибокі знання законів природи, злиття людей із нею. Та світ — дуалістичний. На світлу істоту чатують злі почвари. І побороти їх можна, лише опанувавши бойову магію. …Надзвичайно захоплюючі пригоди хлопця-землянина та його друзів у тому чарівному світі. Дотепні й оригінальні викладачі Школи. Дорослішання головного героя і його несподіваний вибір. Усе це на сторінках цієї дивовижної книги, що, безумовно, зацікавить не лише підлітків, а й дорослих.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.