Бадей Сергей «Курс бойового мага»

Отправка книг Богдан в течение 7 дней

Курс бойового мага
81 грн.
Автор: Бадей Сергей

Издательство: Богдан
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 368
ISBN-код: 978-966-10-4550-6

Что еще почитать

Ритуал

Дяченко Марина и Сергей

Ритуал
Подробнее...
Кладовище домашніх тварин

Кинг Стивен

Кладовище домашніх тварин
Подробнее...
Корона за холодное серебро

Маршалл Алекс

Корона за холодное серебро
Подробнее...
Сплав закона

Сандерсон Брендон

Сплав закона
Подробнее...
Купить

Описание

Шістнадцятилітній Микола Бутенко міг завше запросто підвищувати температуру долонь. От не захоче йти до школи, потримає термометр у руці… А за чотири дні до випускних іспитів, на лісовій галявині, начитавшись фентезі, несподівано утворив між долонями жовтожару палахтючу кульку й, злякавшись, відштовхнув від себе. …А далі була інша реальність. Не чужа планета, а незвіданий фантасмагоричний світ, населений тролями, вампірами, орками, ельфами, кікіморами… і, звичайно ж, людьми. А ще була Школа магії, бо в тому світі немає сучасних технологій, зате є глибокі знання законів природи, злиття людей із нею. Та світ — дуалістичний. На світлу істоту чатують злі почвари. І побороти їх можна, лише опанувавши бойову магію. …Надзвичайно захоплюючі пригоди хлопця-землянина та його друзів у тому чарівному світі. Дотепні й оригінальні викладачі Школи. Дорослішання головного героя і його несподіваний вибір. Усе це на сторінках цієї дивовижної книги, що, безумовно, зацікавить не лише підлітків, а й дорослих.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.