Адамс Дуглас «Ресторан "Кінець світу"»

Отправка книг Богдан в течение 7 дней

Ресторан "Кінець світу"
66 грн.
Автор: Адамс Дуглас

Издательство: Богдан
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 240
ISBN-код: 978-966-10-4677-0

Что еще почитать

Гіперіон

Симмонс Дэн

Гіперіон
Подробнее...
Щоденники Ієрихар. Ваза

Лис Владимир

Щоденники Ієрихар. Ваза
Подробнее...
Хроніки Амбера у 10 кн. Кн. 4 Рука Оберона роман

Желязни Роджер

Хроніки Амбера у 10 кн. Кн. 4 Рука ...
Подробнее...
Хроніки Амбера у 10 кн. Кн. 4 Рука Оберона

Желязни Роджер

Хроніки Амбера у 10 кн. Кн. 4 Рука ...
Подробнее...
Купить

Описание

«Ресторан “Кінець Світу”» — друга книга пенталогії Дуґласа Адамса, продовження пригод землянина Артура Дента, бетельгейзіянина Форда Префекта — приятеля Дента, ще одного бетельгейзіянина, екс-Президента-утікача Галактики, напідвоюрідного брата Форда — Зафода Бібльброкса, землянки, подружки Бібльброкса і просто шедевральної чувихи Тріції МакМіллан та маніакально-депресивного робота-андроїда на ім’я Марвін. Книга навчить читача: — як правильно, по-англійськи, заварювати чай, щоб не порушити системи керування космічного корабля; — як викликати духів предків, щоб ті не капали вам на мозок; — як визначати своє мізерне місце в нескінченності Всесвіту й залишитись сповна розуму; — як позбутися непродуктивної частини людства — дармоїдів й утриманців — і зажити щасливим життям; — а також що можна скуштувати в наймоднішому ресторані усіх часів і народів — Міллівейз, ресторані «Кінець Світу».

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.