Сапковский Анджей «Відьмак. Час погорди»

Отправка книг КСД в течение 7 дней

Відьмак. Час погорди
75 грн.
Автор: Сапковский Анджей

Издательство: КСД
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 320
ISBN-код: 978-617-12-1038-7
Серия: Вiдьмак

Что еще почитать

Відьмак. Вежа Ластівки

Сапковский Анджей

Відьмак. Вежа Ластівки
Подробнее...
Відьмак. Хрещення вогнем

Сапковский Анджей

Відьмак. Хрещення вогнем
Подробнее...
Відьмак. Кров ельфів

Сапковский Анджей

Відьмак. Кров ельфів
Подробнее...
Гробниці Атуану. Книга друга

Ле Гуин Урсула

Гробниці Атуану. Книга друга
Подробнее...
Купить

Описание

Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Саме тому героїчна сага про відьмака посідає четверте місце за накладами у Польщі.

З останнім сподіванням дивились королівства на з’їзд чародіїв на острові Танед. Хиткою була надія, що він покладе край братовбивчій війні, бо і серед магів немає миру, а є лише марнославство та погорда. Йеннефер та відьмак Ґеральт намагалися знайти в школі чарівниць Аретузі безпечний прихисток для своєї вихованки — і потрапили в саме пекло заколоту, у якому майже всі виявилися зрадженими: настали нові часи, коли сила чародійства є безсилою проти політичних інтриг і людських підступів. Полонена Йеннефер зникає, напівживого Ґеральта рятують дріади в лісі Брокілон. А Цірі кличе до себе таємнича ельфійська Башта Чайки, силу якої не змогли підкорити наймогутніші чарівники нових часів…

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.