Данте Алигьери «Божественна Комедія: Пекло»

Отправка книг Астролябія в течение 7 дней

Божественна Комедія: Пекло
Автор: Данте Алигьери

Издательство: Астролябія
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2013
Количество страниц: 352
ISBN-код: 978-617-664-025-7

Что еще почитать

Божественна Комедія: Чистилище

Данте Алигьери

Божественна Комедія: Чистилище
Подробнее...
Божественна Комедія: Рай

Данте Алигьери

Божественна Комедія: Рай
Подробнее...
Нравственные письма к Луцилию

Сенека Луций

Нравственные письма к Луцилию
Подробнее...
Антологія української поезії ХХ століття

Сборник

Антологія української поезії ХХ ...
Подробнее...
Недоступна

Описание

Книга презентує читачеві найновіший у часі український переклад «Пекла» (першої частини «Божественної Комедії» Данте) пера Максима Стріхи. Головною метою цього перекладу було відійти від певного «академізму» давніших версій: не лише адекватно відтворити зміст і поетичну форму Дантового шедевру, але й дати читачеві уявлення про живу, не охололу ще «магму» щойно витвореної поетом італійської мови — у поєднанні найрізноманітніших стилів (від найвищого й до низького) і часом навіть у певних хибах щодо сьогоднішньої усталеної літературної норми. Водночас ця книга має стати для сучасного читача справжнім путівником у світ великого Данте. Вона містить докладну передмову, присвячену життю й творчості італійського поета, а також — впливу «Божественної Комедії» на розвиток української літератури. А додана до перекладу антологія пов’язаних із постаттю Данте українських віршів, написаних упродовж останніх понад півтораста років, наочно демонструє, що Україна булла і є частиною культурної Європи.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.