Данте Алигьери «Божественна Комедія: Рай»

Отправка книг Астролябія в течение 7 дней

Божественна Комедія: Рай
Автор: Данте Алигьери

Издательство: Астролябія
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 368
ISBN-код: 978-617-664-064-6

Что еще почитать

Божественна Комедія: Пекло

Данте Алигьери

Божественна Комедія: Пекло
Подробнее...
Божественна Комедія: Чистилище

Данте Алигьери

Божественна Комедія: Чистилище
Подробнее...
Нравственные письма к Луцилию

Сенека Луций

Нравственные письма к Луцилию
Подробнее...
Антологія української поезії ХХ століття

Сборник

Антологія української поезії ХХ ...
Подробнее...
Недоступна

Описание

Книга завершує публікацію найновішого в часі українського перекладу «Божественної Комедії» Данте пера Максима Стріхи («Пекло» й «Чистилище» вийшли у видавництві «Астролябія» відповідно 2013 і 2014 року). Головною метою цього перекладу було не лише адекватно відтворити зміст і поетичну форму Дантового шедевра, але й дати читачеві уявлення про живу, не охололу ще «магму» щойно «виліпленої» поетом італійської мови — у поєднанні найрізноманітніших стилів (від найвищого й до низького) і часом навіть у певних хибах щодо сьогоднішньої усталеної літературної норми. Водночас ця книга, як і раніше «Пекло» та «Чистилище», містить докладну передмову, присвячену місцю «Раю» — найскладнішої для сприйняття частини Дантового шедевра — в художній цілісності «Божественної Комедії». Серед додатків — завершення публікації упорядкованої Максимом Стріхою антології пов’язаних з постаттю Данте українських віршів, написаних упродовж останніх понад півтораста років. А також два есеї про Данте, авторами яких є двоє визначних поетів ХХ століття — Томас Стернз Еліот і Василь Барка.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.