Бронте Шарлотта «Джен Ейр»

Отправка книг Країна Мрій в течение 7 дней

Джен Ейр
Автор: Бронте Шарлотта

Издательство: Країна Мрій
Переплет: Мягкая обложка
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 608
ISBN-код: 978-617-7025-52-7

Что еще почитать

Пригоди Шерлока Холмса

Дойл Артур Конан

Пригоди Шерлока Холмса
Подробнее...
Падение дома Ашеров. Рассказы

По Эдгар

Падение дома Ашеров. Рассказы
Подробнее...
Людина, що сміється

Гюго Виктор

Людина, що сміється
Подробнее...
Морский вовк

Лондон Джек

Морский вовк
Подробнее...
Недоступна

Описание

Юна Джейн Ейр, яка вісім років марніла в стінах Ло-вудського інтернату, вирішила кардинально змінити власне життя. Вона знайшла собі місце гувернантки в маєтку Рочес-терів, але, опинившись там, не відчула бажаної переміни — у похмурому старовинному будинку було так само тихо, як і в Ловуді. Звідки було їй відати, які жахливі таємниці приховують ці кам'яні стіни? Та одного разу дорогою на пошту Джейн зустріла самотнього вершника, якому судилося перевернути її життя... Усі права застережені. Жодну частину цієї публікації не можна відтворювати, зберігати в системі пошуку інформації чи передавати в будь-якій формі будь-яким способом — електронним, механічним, ксерокопіюванням або іншим способом — без попереднього письмового дозволу власника.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.