Келлер Гари «Мартін Заландер»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Мартін Заландер
57 грн.
Автор: Келлер Гари

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 320
ISBN-код: 978-966-03-7030-2
Серия: Майстри

Что еще почитать

Зелений Генріх

Келлер Готфрид

Зелений Генріх
Подробнее...
Чаювання трьох літніх дам

Глаузер Фридрих

Чаювання трьох літніх дам
Подробнее...
Вахмістр Штудер

Глаузер Фридрих

Вахмістр Штудер
Подробнее...
Уот

Беккет Сэмюэл

Уот
Подробнее...
Купить

Описание

Ґотфрід Келлер (1819—1890) — швейцарський письменник, класик німецькомовної швейцарської літератури. Він отримав визнання ще за життя, відразу ж знайшовши захоплених читачів у Швейцарії і в усіх німецькомовних країнах. «Мартін Заландер» (1885) — його останній роман. Головний герой після вимушеного семирічного перебування в Південній Америці, втративши все своє майно, повертається на батьківщину вже у поважному віці. Але тут, у Швейцарії, на нього чекають суцільні розчарування — і соціальні, і сімейні. Справжній демократ і патріот, Мартін Заландер з тривогою і болем бачить своєкорисливість, обман, самовдоволення і помилковий патріотизм, якими просякнуте все суспільне життя. Здавалося б, найближчі люди обдурюють і самого Заландера, і його дочок. Усі вічні цінності — любов і шлюб — стають предметом цинічного, егоїстичного розрахунку...

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.