Д'Аннунцио Габриэле «Насолода»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Насолода
120 грн.
Автор: Д'Аннунцио Габриэле

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 382
ISBN-код: 978-966-03-7023-4

Что еще почитать

Червоне і чорне

Стендаль Фредерик

Червоне і чорне
Подробнее...
Червоне і чорне

Стендаль Фредерик

Червоне і чорне
Подробнее...
Записки в узголів'ї

Сей-шьонагон

Записки в узголів'ї
Подробнее...
Пан Тадеуш

Мiцкевич Адам

Пан Тадеуш
Подробнее...
Купить

Описание

Поет, письменник, льотчик-ас, який у п`ятдесят два роки літав на бомбардувальнику, Габріеле Д`Аннунціо (справжнє призвище Рапаньєтта; 1863-1938) був одним з яскравіших і найвідоміших італійських письменників кінця ХIХ – початку ХХ століття. Сучасники називали його IL Poeta, як Данте. Еротика, смерть і краса – головні теми його творчості. Рорман «Насолода» (1889), в основу якого покладено традиційний конфлікт між справжнім коханням і чуттєвою насолодою, приніс авторові славу романіста і по праву вважається взірцем знаменитого стилю Д`Аннунціо. Андреа Сперелі – молодий спадкоємець аристократичного роду, що мешкає в елегантному палаццо Дзуккарі в центрі вічного міста. Життя Андреа у вишуканому світі дорогоцінного антикваріату приречене на вічну «спрагу насолоди» і на колекціонування розкішних предметів мистецтва та красивих жінок, що проходять через його альков і щезають, залишаючи йому лише нудьгу та прагнення неймовірних пригод.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.