Данте Алигьери «Нове життя»

Отправка книг Фолио в течение 7 дней

Нове життя
78 грн.
Автор: Данте Алигьери

Издательство: Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 160
ISBN-код: 978-966-03-7468-3

Что еще почитать

Нафта

Пазолини Пьер Паоло

Нафта
Подробнее...
Любовник леди Чаттерли

Лоуренс Дэвид Герберт

Любовник леди Чаттерли
Подробнее...
Любовник леди Чаттерли

Лоуренс Дэвид

Любовник леди Чаттерли
Подробнее...
Полное собрание повестей и рассказов о Шерлоке Холмсе в одном томе

Дойл Артур Конан

Полное собрание повестей и ...
Подробнее...
Купить

Описание

Найвидатніший італійський поет Данте Аліг'єрі, автор безсмертних творів - "Нове життя" і "Божественна комедія", увійшов в історію світової літератури як останній поет Середньовіччя і перший поет Нового часу, а також творець літературної італійської мови.

Книга, з якої почався шлях Данте в літературі і яка прославила ім'я поета, - "Нове життя" - збірка з тридцяти віршів, створених у період з 1281 по 1292 рік. У обрамлених прозою віршах Данте розповів історію свого кохання до Беатріче Портінарі.

Ця книга, щиро, трепетно і натхненно яка розповіла світу про велику любов і велике горе живого людського серця, вважається першою ліричною сповіддю у світовій літературі. Глибоке почуття наситила ці вірші, і його не змогли заглушити умовні прийоми школи "нового солодкого стилю". "Нове життя" Данте стала одним з ранніх досягнень формування ренесансної літератури і справжнім гімном життя і любові.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.