Данте Алигьери «Нове життя»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Нове життя
78 грн.
Автор: Данте Алигьери

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 160
ISBN-код: 978-966-03-7468-3

Что еще почитать

Нафта

Пазолини Пьер Паоло

Нафта
Подробнее...
Униженные и оскорбленные

Достоевский Федор

Униженные и оскорбленные
Подробнее...
Жемчужина Востока

Хаггард Генри

Жемчужина Востока
Подробнее...
Человек-невидимка

Уэллс Герберт

Человек-невидимка
Подробнее...
Купить

Описание

Найвидатніший італійський поет Данте Аліг'єрі, автор безсмертних творів - "Нове життя" і "Божественна комедія", увійшов в історію світової літератури як останній поет Середньовіччя і перший поет Нового часу, а також творець літературної італійської мови.

Книга, з якої почався шлях Данте в літературі і яка прославила ім'я поета, - "Нове життя" - збірка з тридцяти віршів, створених у період з 1281 по 1292 рік. У обрамлених прозою віршах Данте розповів історію свого кохання до Беатріче Портінарі.

Ця книга, щиро, трепетно і натхненно яка розповіла світу про велику любов і велике горе живого людського серця, вважається першою ліричною сповіддю у світовій літературі. Глибоке почуття наситила ці вірші, і його не змогли заглушити умовні прийоми школи "нового солодкого стилю". "Нове життя" Данте стала одним з ранніх досягнень формування ренесансної літератури і справжнім гімном життя і любові.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.