Гамада Роман «Тисяча й одна ніч»

Отправка книг Богдан в течение 7 дней

Тисяча й одна ніч
85 грн.
Автор: Гамада Роман

Издательство: Богдан
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2011
Количество страниц: 576
ISBN-код: 978-966-10-2046-6

Что еще почитать

The Black Arrow

Стивенсон Роберт Луис

The Black Arrow
Подробнее...
Униженные и оскорбленные

Достоевский Федор

Униженные и оскорбленные
Подробнее...
Жемчужина Востока

Хаггард Генри

Жемчужина Востока
Подробнее...
Человек-невидимка

Уэллс Герберт

Человек-невидимка
Подробнее...
Купить

Описание

Минуло три століття з того часу, як Європа вперше познайомилася з арабськими казками “Тисячі й однієї ночі” в вільному французькому перекладі Антуана Галлана, але й досі вони користуються незмінною любов’ю читачів. Плин часу не позначився на популярності оповідок Шагразади. Великим був вплив “Ночей” на творчість Монтеск’є, Віланда, Гауфа, Теннісона, Діккенса, Пушкіна, Франка, Кримського. Поряд із численними перевиданнями й новими перекладами з Галлана аж до наших днів знову і знову з’являються публікації “Ночей” багатьма мовами світу в прямих перекладах з арабського оригіналу. Вибрані твори з цієї найпопулярнішої у світі книги пропонуються і українському читачеві. Переклад відтворює специфіку арабського віршування та римованої прози. Для широкого кола читачів.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.