Стерн Лоуренс «Трiстрам Шендi»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Трiстрам Шендi
75 грн.
Автор: Стерн Лоуренс

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 640
ISBN-код: 978-966-03-6752-4

Что еще почитать

Червоне і чорне

Стендаль Фредерик

Червоне і чорне
Подробнее...
Червоне і чорне

Стендаль Фредерик

Червоне і чорне
Подробнее...
Записки в узголів'ї

Сей-шьонагон

Записки в узголів'ї
Подробнее...
Пан Тадеуш

Мiцкевич Адам

Пан Тадеуш
Подробнее...
Купить

Описание

Лоренс Стерн (1713 - 1768) - англійський письменник, автор широко відомих романів "Життя і думки Трістарма Шенді, джентльмена", "Сентиментальна подорож Францією та Італією". Вони залишили глибокий слід у світовій літературі і досі цікавлять читачів не тільки як пам'ятник минулого, а й як живі твори мистецтва. Роман про Трістарма Шенді, над яким автор працював сім років, не тільки надзвичайно химерний і демонстративно несхожий на всі твори, що виходили до нього, але й має свою особливу пунктуацію. Можна сказати, що Стерн пародіює просвітницькі романи, написані його попередниками, і уся книга в цьому сенсі може бути сприйнята як грандіозний жарт у дев'яти томах, як блискуча літературна містифікація.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.