Шатобриан Франсуа Рене де «Замогильні записки»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Замогильні записки
130 грн.
Автор: Шатобриан Франсуа Рене де

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 800
ISBN-код: 978-966-03-7019-7

Что еще почитать

Червоне і чорне

Стендаль Фредерик

Червоне і чорне
Подробнее...
Червоне і чорне

Стендаль Фредерик

Червоне і чорне
Подробнее...
Записки в узголів'ї

Сей-шьонагон

Записки в узголів'ї
Подробнее...
Пан Тадеуш

Мiцкевич Адам

Пан Тадеуш
Подробнее...
Купить

Описание

Франсуа Рене де Шатобріан (1768—1848) — відомий французький письменник, «батько романтизму», державний діяч, що виступав проти Наполеона, давав поради Людовіку XVIII, відмовлявся від співпраці з іншим французьким королем — Луї-Філіпом (незважаючи на настійливі прохання) і виконував таємні доручення матері вигнаного спадкоємця престолу — герцогині Беррійської. «Замогильні записки», які Шатобріан дозволив опублікувати лише після своєї смерті, — за жанром звичайна автобіографія, та водночас це грандіозна історична хроніка, в якій ідеться про один з найбурхливіших періодів в історії Франції (Революція, Імперія, Реставрація, Сто днів, друга Реставрація, Липнева монархія), змальовано портрети Мірабо і Лафаєта, Талейрана і Наполеона, описано Ніагарський водоспад і швейцарські Альпи, Лондон 1794-го, Рим 1829-го і Париж 1830 року...

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.