Келлер Готфрид «Зелений Генріх»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Зелений Генріх
150 грн.
Автор: Келлер Готфрид

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 800
ISBN-код: 978-966-03-7031-9
Серия: Майстри

Что еще почитать

Мартін Заландер

Келлер Гари

Мартін Заландер
Подробнее...
Чаювання трьох літніх дам

Глаузер Фридрих

Чаювання трьох літніх дам
Подробнее...
Вахмістр Штудер

Глаузер Фридрих

Вахмістр Штудер
Подробнее...
Нравственные письма к Луцилию

Сенека Луций

Нравственные письма к Луцилию
Подробнее...
Купить

Описание

Цей роман належить до тих небагатьох творів світової літератури, які супроводжують письменника протягом усього творчого життя. Досить сказати, що від виникнення задуму до його остаточного втілення минуло понад сорок років. Це так званий класичний "роман виховання". Так називають твори про життєвий шлях людини, найчастіше молодої, від колиски до здобуття зрілості. Дослідники життя та творчості Келлера вважають, що роман цей багато в чому автобіографічний. Головний герой, якого називають Зеленим Генріхом (тому, що у дитинстві він носив перешитий з батьківської військової форми одяг), проходить шлях пізнання світу і пошуків свого місця в житті. Поступово звільняючись від романтичних ілюзій, багато поїздивши світом, Генріх стає сумлінним чиновником зі стійким переконанням, що краще за Швейцарію країни немає.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.