Махальская Елена «Готуємо смачно та швидко»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Готуємо смачно та швидко
Автор: Махальская Елена

Издательство: Ранок
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2010
Количество страниц: 208
ISBN-код: 9789660849921
Серия: Моя кухня

Что еще почитать

Усе про барбекю

Рогинская Г.

Усе про барбекю
Подробнее...
Все о барбекю

Рогинская Г.

Все о барбекю
Подробнее...
Готовим вкусно по-домашнему

Святенко Юлия

Готовим вкусно по-домашнему
Подробнее...
Блюда мировой кухни

Махальская Елена

Блюда мировой кухни
Подробнее...
Недоступна

Описание

Яких тільки книг не написано про приготування їжі! Більшість із них допомагають нам дізнатися про нові терміни, інгредієнти і способи приготування різних страв Але в щоденному житті часто потрібно не зовсім це Потрібне просте й одночасно геніальне вміння швидко приготувати смачну і, звичайно, цікаву, з «родзинкою», їжу Більшості жінок доводиться щодня замислюватися про те, що приготувати для своєї сім’ї на сніданок, обід і вечерю Когось ця турбота обтяжує, комусь вона в радість, але все-таки готувати щоденно, смачно і різноманітно не так-то просто Як свідчить приказка, «шлунок старого добра не пам’ятає»! Процес приготування їжі — турбота щоденна У всіх нас час — на вагу золота, але домашній затишок і смачна їжа не втрачають від цього своєї першочергової цінності Ця книга допоможе вам готувати смачно, швидко і сучасно, при цьому — з користю для здоров’я.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.