Чемерис Валентин «Марина-цариця московська»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Марина-цариця московська
86 грн.
Автор: Чемерис Валентин

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 704
ISBN-код: 978-966-03-6745-6

Что еще почитать

Вода з каменю. Саксаул у пісках

Iваничук Роман

Вода з каменю. Саксаул у пісках
Подробнее...
Трагедія гетьмана Мазепи

Чемерис Валентин

Трагедія гетьмана Мазепи
Подробнее...
Шалені шахи

Литовченко Тимур и Елена

Шалені шахи
Подробнее...
Журавлиний крик

Iваничук Роман

Журавлиний крик
Подробнее...
Купить

Описание

Свої листи на батьківщину вона підписувала: «Марина — цариця московська». І вона була нею — царицею московською. Щоправда, всього лише дев’ять (!) днів у році 1606-му. І потім вісім років неймовірних злетів і карколомних падінь. Марина Мнішек, польська графиня, вісімнадцятирічна дочка воєводи з українського Самбора з Карпат, волею випадку (чи історії) стала царицею і жоною двох царів тих лихих часів, які на Русі прозвали Смутними, а її — царицею Смути. Про це й розповідається в романі Валентина Чемериса. А ще про кохання Марини до молодого царя Дмитрія, про останню її любов до козацького отамана Івана Заруцького, про криваву трагедію, що її спіткала, і про подальшу долю московської цариці, чиє життя так рано урвалося — у 26 років — у башті Коломенського кремля і яка вже після своєї смерті буде оголошена відьмою і чаклункою...

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.