Янси Рик «5-а хвиля»

Отправка книг Країна Мрій в течение 7 дней

5-а хвиля
100 грн.
Автор: Янси Рик

Издательство: Країна Мрій
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 448
ISBN-код: 978-966-923-010-2

Что еще почитать

В пошуках Аляски

Грин Джон

В пошуках Аляски
Подробнее...
Провина зірок

Грин Джон

Провина зірок
Подробнее...
Паперові міста

Грин Джон

Паперові міста
Подробнее...
Школа монстрів

Сборник

Школа монстрів
Подробнее...
Купить

Описание

Це війна двох світів, двох цивілізацій. Після першої хвилі чужопланетного вторгнення Земля поринула в морок. Друга хвиля — всесвітній потоп. Третя хвиля — жахлива пошесть, яку не пережило дев’яносто сім відсотків людства. А після четвертої хвилі працює єдине правило: не довіряй нікому. Шістнадцятирічна Кассі Салліван, сама-одна в пустельному ворожому світі, змушена тікати від істот, які зовні дуже схожі на людей, але мета яких — винищити останніх людей до ноги, щоб розчистити простір для себе. Як же Кассі вижити і як розшукати меншого братика — єдиного вцілілого з колись щасливої родини, якщо не можеш довіряти навіть людині, котра тебе врятувала,— загадковому хлопцю на ім’я Еван Вокер? Переклала українською Ольга Бойко.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.