Вишневский Януш Леон «Аритмія почуттів»

Отправка книг Махаон в течение 7 дней

Аритмія почуттів
39 грн.
Автор: Вишневский Януш Леон

Издательство: Махаон
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2010
Количество страниц: 80
ISBN-код: 978-617-526-267-2

Что еще почитать

Аритмия чувств

Вишневский Януш Леон

Аритмия чувств
Подробнее...
Между строк

Вишневский Януш Леон

Между строк
Подробнее...
Как сон

Кучок Войцех

Как сон
Подробнее...
Несказане

Инг Селест

Несказане
Подробнее...
Купить

Описание

Це невимушена розмова автора бестселера "С@мотність у Мережі" з популярною польською журналісткою Доротою Веллман. Відповідаючи з максимальною відвертістю на її гострі, часом провокаційні запитання, учений, письменник і фемініст (як він сам себе називає) Януш Вишневський розгортає перед читачем широку картину дійсності, пропущену крізь багатогранну призму його неординарної особистості. Погляди мудрої людини на ріні життєві реалії, на проблеми пошуку свого місця у цьому світі, ставлення до родини, жінки, самореалізації й діяльності будуть співзвучні й корисні багатьом, допоможуть самоідентифікуватися й зорієнтуватися в непростих умовах сьогодення. До того ж "Аритмія почуттів" дає змогу більше дізнатися про улюбленого письменника.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.