Мойес Джоджо «До зустрічі з тобою»

Отправка книг КСД в течение 7 дней

До зустрічі з тобою
Автор: Мойес Джоджо

Издательство: КСД
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 384
ISBN-код: 978-617-12-0421-8

Что еще почитать

Посылка для Анны

Дикинсон Миранда

Посылка для Анны
Подробнее...
Прости за любовь

Винк Т.

Прости за любовь
Подробнее...
Гарем

Смолл Бертрис

Гарем
Подробнее...
Рубиновая комната

Петерс Паулина

Рубиновая комната
Подробнее...
Недоступна

Описание

Це зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам, про маленьке життя і велику надію, яка може витримати будь-які удари долі. Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона розуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, змінить її життя… Вілл розумів, що після тієї жахливої аварії він ніколи не зможе жити на повну силу. Єдине, чого він хотів, – припинити це беззмістовне існування. Він не здогадувався, що через кілька хвилин у його дім і його життя увірветься новий світ, вихор кольорів, радість і кохання, ім’я яким – Лу…

Отзывы (1)

Перевод кошмарный, не тпатьте время и деньги, лучше купить на русском или ждать адекватный украинский перевод от другого издательства.
Яна 2016-04-23 14:11:12

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.