Кендзабуро Ое «Обійняли води до душі моєї»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Обійняли води до душі моєї
104 грн.
Автор: Кендзабуро Ое

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 668
ISBN-код: 978-966-03-6988-7

Что еще почитать

Список мрій

Шпильман Лори

Список мрій
Подробнее...
Картковий будинок

Доббс Майкл

Картковий будинок
Подробнее...
Пробудження. Про Революцію з перших вуст

Сан-Марино Руслан

Пробудження. Про Революцію з ...
Подробнее...
Іллюзії

Бах Ричард

Іллюзії
Подробнее...
Купить

Описание

Кендзабуро Ое (нар. 1935 р.) — видатний сучасний японський письменник-гуманіст, автор понад 20 романів та повістей, кількох збірок оповідань і численних есеїв, лауреат Нобелівської премії з літератури 1994 року. У романі «Особистий досвід» (1964) знайшла відображення душевна травма К. Ое, спричинена народженням 1963 р. у його родині хворої дитини з ураженням мозку. Герой роману вже за умов мирного, повоєнного часу постає перед дилемою свідомого вибору: він мусить або відмовитися від своєї новонародженої неповноцінної дитини, або ж чесно і мужньо прийняти випробовування долі. Темі морально-етичних ідеалів японської молоді Ое присвячує роман «Обійняли мене води до душі моєї» (1973). У цьому творі письменник уперше торкнувся проб¬леми лівого екстремізму і показав, як відсутність соціальних ідеалів позбавляє молодь чіткого розуміння, проти кого вона має спрямовувати свій опір, а також її позитивної програми, без якої будь-яке протиставлення себе суспільству втрачає сенс.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.