Грин Джон «Провина зірок»

Отправка книг Країна Мрій в течение 7 дней

Провина зірок
Автор: Грин Джон

Издательство: Країна Мрій
Переплет: Мягкая обложка
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 288
ISBN-код: 978-966-923-022-5

Что еще почитать

В пошуках Аляски

Грин Джон

В пошуках Аляски
Подробнее...
5-а хвиля

Янси Рик

5-а хвиля
Подробнее...
Паперові міста

Грин Джон

Паперові міста
Подробнее...
Школа монстрів

Сборник

Школа монстрів
Подробнее...
Недоступна

Описание

Цей роман вразив весь світ! У 2012 році він потрапив на першу сходинку рейтингів, за версією "Time", "Entertainment Weekly", "New York Times", "Wall Street Journal", - "Publishers Weekly" і ще ВОСЬМИ періодичних видань! Пронизлива історія кохання двох підлітків, невиліковно хворих, які не знають, що чекає їх завтра, не мають майбутнього, змушених щодня здійснювати подвиг, щоб жити, дихати, любити, знайшла відгук у душах мільйонів читачів. При цьому Хейзел і Огастус - звичайні молоді люди, вони бувають різкими, образливими, ревнивими, навіть злопам'ятними. Їм нема кому зігнати всю свою біль від того, що життя виявилося занадто жорстоким до них. Винних немає. Хіба що тільки зірки? Як протистоять злій долі двоє закоханих, ви прочитаєте в чудовій книзі Джона Гріна "Провина зірок".

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.