Фолкс Себастьян «Пташиний спів»

Отправка книг КСД в течение 7 дней

Пташиний спів
115 грн.
Автор: Фолкс Себастьян

Издательство: КСД
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 592
ISBN-код: 978-617-12-0840-7

Что еще почитать

Сто днів. Левіафан

Рот Йозеф

Сто днів. Левіафан
Подробнее...
Сплячі красуні. Давня столиця. Стугін гори

Кавабата Ясунари

Сплячі красуні. Давня столиця. ...
Подробнее...
Есть, молиться, любить

Гилберт Элизабет

Есть, молиться, любить
Подробнее...
Крепкие мужчины

Гилберт Элизабет

Крепкие мужчины
Подробнее...
Купить

Описание

Себастіан Фолкс — британський письменник, журналіст, телеведучий, випускник Кембриджського університету і колишній редактор «The Independent». Нині ж його називають живим класиком сучасної англійської літератури. Його пронизливі твори про війну та людину на війні порівнюють з душевністю і психологізмом романів Ремарка та жорсткою відвертістю Гемінгвея.

Сам автор назвав «Пташиний спів» «книгою про синів» — про мільйони безглуздо, безневинно вбитих, про скалічених душею і тілом, про ненароджених… І все ж, насамперед, це книга про одвічну перемогу життя над смертю.

Страшна світова війна, з якої почалося ХХ століття, через багато десятків років ще відлунює у долі Елізабет Бенсон. Випадково знайдений щоденник давно померлого діда, учасника битви при Соммі, сапера-тунельника, чия війна велася і під землею, лишив її спокою. У плутанині спогадів тих небагатьох, хто ще живий з учасників тієї бійні, у нерозбірливій павутині письма Елізабет шукає розгадки таємниць своєї родини: фатальної пристрасті, вірного кохання, мужності і самопожертви, невідплатного боргу перед тими, хто не дожив до миру кілька годин…

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.