Ткаченко Юлия «Дизайн інтер"єру»

Отправка книг Ранок в течение 7 дней

Дизайн інтер"єру
Автор: Ткаченко Юлия

Издательство: Ранок
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2010
Количество страниц: 144
ISBN-код: 9789660851481

Что еще почитать

Комнатное цветоводство

Сборник

Комнатное цветоводство
Подробнее...
Садовые декоративные растения

Олейникова О.

Садовые декоративные растения
Подробнее...
Садові декоративні рослини

Олейникова О.

Садові декоративні рослини
Подробнее...
Фен - Шуй

Сегал Ярослава

Фен - Шуй
Подробнее...
Недоступна

Описание

Якщо ви мрієте розпочати ремонт, та жахаєтеся лише перспективи поринути в будівельний хаос, книга «Дизайн інтер’єра» саме для вас. Вона не тільки надихає — це неоціненний практичний порадник, що знайомить з азами і нюансами обробних робіт. Ви дізнаєтеся, як ощадливо і при цьому грамотно спланувати ремонт, як розширити і облаштувати приватний простір, подарувати старим меблям друге життя та багато іншого. Автор розповість про класичні інтер'єри і найсвіжіші тенденції у внутрішній обробці, дасть професійні поради щодо вибору екологічно чистих і звукоізолюючих матеріалів. Словом, розкладе все по поличках і зробить процес створення вашого унікального світу простим і зрозумілим. Адже ви гідні того, щоб жити в гарній оселі! Книга розрахована на широке коло читачів.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.