Винничук Юрий «Львiвська антологiя Т2 В гранатових горах»

Отправка книг Фолио в течение 7 дней

Львiвська антологiя Т2 В гранатових горах
65 грн.
Автор: Винничук Юрий

Издательство: Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 416
ISBN-код: 978-966-03-7040-1

Что еще почитать

Львiвська антологiя Т2 Герої відчайдушних літ

Винничук Юрий

Львiвська антологiя Т2 Герої ...
Подробнее...
Девять месяцев вместе. Важнейшая книга будущей мамы

Аптулаева Татьяна

Девять месяцев вместе. ...
Подробнее...
На грани

Ковалев Сергей

На грани
Подробнее...
Ниндзя. Первая полная энциклопедия

Горбылев Алексей

Ниндзя. Первая полная ...
Подробнее...
Купить

Описание

Створення антології літератури Львова вже давно на часі. Адже такої кількості книжок і часописів не видавали ніде в Україні, окрім Львова, ще із Середньовіччя. І якщо перший том антології був присвячений творам, які з’явились на світ від давніх часів до початку ХХ ст., то другий том, що складається з двох книжок — «Герої відчайдушних літ» і «В ґранатових горах», — висвітлює літературне життя Львова 1920—1940-х років і знайомить читачів з письменниками і поетами нової генерації, яка сформувалась у часи між двома світовими війнами. Ці митці зазнали визначального впливу національно-просвітницьких ідей, про пропагувались у «Літературно-Науковому Віснику» Д. Донцова, журналах «Поступ», «Дзвони», «Назустріч», «Нові шляхи». У нашому виданні представлені твори найвизначніших представників цієї генерації: Б.-І. Антонича, С. Калинця, Б. Кравціва, Ф. Дудка, Ю. Косача, Л. Лепкого, О. Ржепецької, Б. Шульца, М. Рудницького, Р. Єндика та багатьох інших.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.