Брэм Альфред «Ссавці. А-Г»

Отправка книг КСД в течение 7 дней

Ссавці. А-Г
50 грн.
Автор: Брэм Альфред

Издательство: КСД
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 128
ISBN-код: 978-966-14-9201-0

Что еще почитать

Риби

Брэм Альфред

Риби
Подробнее...
Комахи

Брэм Альфред

Комахи
Подробнее...
Плазуни

Брэм Альфред

Плазуни
Подробнее...
Земноводні

Брэм Альфред

Земноводні
Подробнее...
Купить

Описание

Ім’я Альфреда Брема, славетного мандрівника і знавця тваринного світу, відоме кожному з нас із дитинства. Його чудові статті про звірів, птахів, риб і комах, написані образною мовою, дають змогу не тільки дізнатися про звички, середовище існування та спосіб життя братів наших менших, а й зануритися в атмосферу дивовижних подорожей, пригод і відкриттів. Це унікальне серійне видання засноване на багатотомній праці «Життя тварин», яка принесла Брему світову славу, та доповнене сучасною інформацією: нарисами і коментарями біологів і натуралістів. Статті про тварин проілюстровані знаменитими «бремовськими» малюнками, а також світлинами. Цей універсальний довідник, що охоплює більшість представників земної фауни, — один із найкращих путівників по джунглях і пустелях, морях і саванах!

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.