Вуйчич Ник «Життя без обмежень»

Отправка книг 1Форс в течение 7 дней

Життя без обмежень
101 грн.
Автор: Вуйчич Ник

Издательство: 1Форс
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц:
ISBN-код: 178-617-7347-00-1
Серия: True story

Что еще почитать

Украденная дочь

Санчес Клара

Украденная дочь
Подробнее...
Мистецтво укладати угодиМистецтво укладати угоди
Подробнее...
Дивись уперед. Надійний шлях до омріяного життя

Гаят Майкл

Дивись уперед. Надійний шлях до ...
Подробнее...
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Саттон Роберт

Мудакам тут не місце. Як вижити в ...
Подробнее...
Купить

Описание

Про автора

Нік Вуйчич – дивовижна людина з величезною волею до життя і непереборним оптимізмом. Він із самого народження був вимушений жити у складніших умовах, ніж більшість людей через серйозні фізичні вади. Але Нік знайшов у собі силу та мужність досягти небачених висот.

На сьогоднішній день Нік веде насичене життя. Він здобув дві вищі освіти, займається роботою. У вільній час надає перевагу активному відпочинку – займається серфінгом, плаванням, навіть стрибає з трампліну у воду.

Про книгу

У цій книзі Ви не знайдете тривіальних висловлювань, таких як «Погляньте на мене і Ви зрозумієте, що у Вас не все так погано.»

Нік відверто ділиться з читачем історією свого життя. Він розповідає про ті труднощі, які йому довелося пережити, про відчай, який мало не поглинув його. Зараз Нік – люблячий батько та чоловік, успішний оратор, мільйонер. І це стало можливо лише завдяки титанічній щоденній праці в першу чергу над собою. У своїй книзі Нік розповідає про те, що пережив на власному прикладі. Саме тому його історія знайде відгук в серці кожного.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.