Вуйчич Ник «Життя без обмежень»

Отправка книг Форс в течение 7 дней

Життя без обмежень
101 грн.
Автор: Вуйчич Ник

Издательство: Форс
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц:
ISBN-код: 978-617-7347-00-1
Серия: True story

Что еще почитать

Украденная дочь

Санчес Клара

Украденная дочь
Подробнее...
Экономическая психология собственности и денег, принятия экономических решений, торговли и рекламы

Гарбер И.Е.

Экономическая психология ...
Подробнее...
Карьера менеджера

Якокка Ли

Карьера менеджера
Подробнее...
Путь к финансовой свободе

Шефер Бодо

Путь к финансовой свободе
Подробнее...
Купить

Описание

Про автора

Нік Вуйчич – дивовижна людина з величезною волею до життя і непереборним оптимізмом. Він із самого народження був вимушений жити у складніших умовах, ніж більшість людей через серйозні фізичні вади. Але Нік знайшов у собі силу та мужність досягти небачених висот.

На сьогоднішній день Нік веде насичене життя. Він здобув дві вищі освіти, займається роботою. У вільній час надає перевагу активному відпочинку – займається серфінгом, плаванням, навіть стрибає з трампліну у воду.

Про книгу

У цій книзі Ви не знайдете тривіальних висловлювань, таких як «Погляньте на мене і Ви зрозумієте, що у Вас не все так погано.»

Нік відверто ділиться з читачем історією свого життя. Він розповідає про ті труднощі, які йому довелося пережити, про відчай, який мало не поглинув його. Зараз Нік – люблячий батько та чоловік, успішний оратор, мільйонер. І це стало можливо лише завдяки титанічній щоденній праці в першу чергу над собою. У своїй книзі Нік розповідає про те, що пережив на власному прикладі. Саме тому його історія знайде відгук в серці кожного.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.