Война Марина «Китайська мова»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Китайська мова
209 грн.
Автор: Война Марина

Издательство: 2Фолио
Переплет: Мягкая обложка
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 368
ISBN-код: 978-966-03-7178-1

Что еще почитать

Зв'язки з громадскістю

Гримська М.

Зв'язки з громадскістю
Подробнее...
The Jungle Book

Киплинг Редьярд

The Jungle Book
Подробнее...
The Picture of Dorian Gray

Уайльд Оскар

The Picture of Dorian Gray
Подробнее...
Белый Клык = White Fang (+ CD): 2-й уровень

Лондон Джек

Белый Клык = White Fang (+ CD): 2-й ...
Подробнее...
Купить

Описание

Підручник охоплює тематику програми студентів першого року навчання філологічного факультету за спеціальністю «китайська мова і література та переклад». Структурно підручник складається із вступної частини, де подається детальний опис фонетичної системи китайської мови, та 20 тем-уроків, кожен з яких представлений текстовою частиною, словником до тексту, граматичним, лексичним, фонетичним та культурологічним коментарем, а також лексико-граматичними вправами для закріплення пройденого матеріалу. Оригінальний навчальний матеріал уроків доповнюється поясненням ключів до вивчених ієрогліфів, ілюстрацією та докладною інформацією щодо етимології частини ієрогліфів. Краще запам’ятовування ієрогліфіки забезпечують прописи наприкінці кожного уроку.

Підручник розрахований на студентів китаєзнавчих спеціальностей, а також тих, хто цікавиться китайською мовою і прагне опанувати її самостійно.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.