Орлик Тарас «Данило Галицький»

Отправка книг КСД в течение 7 дней

Данило Галицький
70 грн.
Автор: Орлик Тарас

Издательство: КСД
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 64
ISBN-код: 978-617-12-1535-1

Что еще почитать

Затерянные в джунглях

Шторм Михаил

Затерянные в джунглях
Подробнее...
Хозяин форта. Возвращение викинга

Нельсон Дж. Л.

Хозяин форта. Возвращение ...
Подробнее...
Кёсем-султан. Дорога к власти

Мелек Ширин

Кёсем-султан. Дорога к власти
Подробнее...
Соколиная охота

Линдон Роберт

Соколиная охота
Подробнее...
Купить

Описание

1245 рік… Хан Батий, повернувшись з походу по Русі, зміцнює армію та захоплює нові землі. Одне по однім підкоряються князівства полчищам монголів. У Галицько-волинські землі тікають тисячі людей, рятуючись від жорстоких кочівників. Дізнавшись, що князь Данило Романович дає біженцям притулок і має намір зберегти незалежність, хан вирішує підкорити його або переманити на свій бік. Данилові вдається перехитрити Батия. Замість стратити гостя, Батий останньої миті змінює рішення й відпускає Данила княжити в Галичі, сподіваючись, що має в його особі покірного союзника. Тим часом Данило починає готуватися до війни з Ордою. Зрада жінки та оточення — князь пройде через усе. Він здобуде перемогу дорогою ціною, але оборонить право свого народу на незалежність і на честь старшого сина закладе справжнє європейське місто — місто Лева — Львів.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.