Кононенко Евгения «КАТ»

Отправка книг Видавництво Анетти Антоненко в течение 7 дней

КАТ
Автор: Кононенко Евгения

Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 124
ISBN-код: 978-617-719-209-0

Что еще почитать

Посол Урус-Шайтана. Фірман султана

Малик Владимир

Посол Урус-Шайтана. Фірман ...
Подробнее...
Чорний вершник. Шовковий шнурок

Малик Владимир

Чорний вершник. Шовковий шнурок
Подробнее...
Замкнене коло

Талан Светлана

Замкнене коло
Подробнее...
Мелодія кави в тональності сподівання

Гурницька Наталія

Мелодія кави в тональності ...
Подробнее...
Недоступна

Описание

У новій книзі Євгенії Кононенко об’єднано новели й мініатюри, так чи інак дотичні до теми творчості й книжок. Це не спогади, а специфічний досвід письменниці, яка знає таємниці, як зачинаються, народжуються і живуть власним життям тексти. Як до цього ставляться ті, хто поряд, і ті, хто далеко. Чи справді літературний текст може вбити? І чи може він урятувати? І чи може спасти? Кат, палач, цалау, вердуго, шарфрихтер…. Дорога від професійного вбивці до професійного письменника – хвора вигадка чи психологічна істина? Центральний текст книжки Євгенії Кононенко не виключає жодної можливості… Професор Ірина Бетко, Вармінсько-Мазурський університет, м.Ольштин, Польща Нова збірка оповідань Євенії Кононенко посяде почесне місце в розмаїтті сучасної української літератури. Це жанр, в якому Кононенко є особливо сильною, то ж сподіваємося що її найновіші твори читатимуть у всьому світі в англійському перекладі. Професор Патрік Джон Корнесс, університет Ковентрі, Велика Британія

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.