Осока Сергій «Нічні купання в серпні»

Отправка книг Видавництво Старого Лева в течение 7 дней

Нічні купання в серпні
57 грн.
Автор: Осока Сергій

Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 224
ISBN-код: 978-617-679-262-8

Что еще почитать

Шипшинове намисто

Савка Ірина

Шипшинове намисто
Подробнее...
Тонка сріблиста нить

Жеребцова Полина

Тонка сріблиста нить
Подробнее...
Остання жінка, останній чоловік

Таран Людмила

Остання жінка, останній чоловік
Подробнее...
Замкнене коло

Талан Светлана

Замкнене коло
Подробнее...
Купить

Описание

Перша прозова збірка Сергія Осоки здебільшого вибудувана на буттєвих сюжетах і образах тих людей, що за дитинства чи молодості пережили голодовку, а в часи своєї старості переживають інші напасті: недуги, безсилля, черствість, безвихідь, непорозуміння, відчуження. Автор майстерно пов’язує їх у стосунки з дітьми, онуками й правнуками — ще такими недосвідченими, а вже часом зарозумілими, і ці зв’язки, скріплені непозірною, непоказною любов’ю, проймають читача до глибини душі, повертаючи до свого приватного досвіду. Графічний реалізм і тонка лінія містики, неусвідомлене пробудження потягу до любощів і усвідомлення минущості любовних зваб, врода молодості і потворність старості, муки пізнання й гіркота розчарувань, — все згармонізовано разками слів на міцній волосіні задуму.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.