Яріш Ярослав «Сповідь з того світу»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Сповідь з того світу
70 грн.
Автор: Яріш Ярослав

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2015
Количество страниц: 352
ISBN-код: 978-966-03-7361-7

Что еще почитать

Настане день, закінчиться війна

Лущик Петр

Настане день, закінчиться війна
Подробнее...
Князь-варвар

Макарук Ігор

Князь-варвар
Подробнее...
Фатальна помилка

Литовченко Тимур и Елена

Фатальна помилка
Подробнее...
Посол Урус-Шайтана. Фірман султана

Малик Владимир

Посол Урус-Шайтана. Фірман ...
Подробнее...
Купить

Описание

Ярослав Яріш (нар. 1981 р.) - український письменник, сценарист, родом із Львівщини. Лауреат багатьох літературних конкурсів, зокрема "Коронації слова", Міжнародної премії ім. Олеся Гончара, Міжнародної асамблеї фантастики "Портал" та ін. Книжки автора, написані в жанрі історичного трилера та бойового фентезі, уже розійшлися багатотисячними накладами. Не в змозі змиритися зі смертю коханого чоловіка під час подій на Майдані Марія спробує змінити Долю і повернути Коло Історії навспак. І ось жереб кинуто: Доля заводить жінку в дохристиянські часи, вимірявши дистанцію у 13 століть. Галасливим вертепом пробігають покоління, змінюються епохи... Авари, хрестоносці, монголи, яничари, НКВС... А Марія все мандрує і мандрує: щойно перетнувши фінальну лінію, знову опиняється на старті. Це і є відповіддю всесильної Долі на її виклик, адже Кола Історії не розірвати. Як гинули Іванові прадіди, так і він мусить віддати своє життя за рідну землю...

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.